• Baner1
    ...Poczuj prawdziwą bliskość natury...
  • Baner2
    ...Wyśpij się jak nigdy dotąd...
  • Baner3
    ...Zaproś rodzinę i przyjaciół do wspólnego spędzenia wolnego czasu...

Wydarzenia

Pierwszy Zlot samochodów marki Rolls-Royce i Bentley w Rezydencji Lawendowe Wzgórze to nie lada gratka dla każdego fana tych znakomitych aut.  Uczestnicy przyjechali do nas z Austrii i Niemiec, nie zabrakło również samochodów należących do właścicieli z Polski. Zapraszamy do kolejnej edycji już za rok:)

Zobacz galerię zdjęć

Drugi już Zlot samochodów marki Rolls-Royce i Bentley to już powoli  tradycja Rezydencji Lawendowe Wzgórze. Jak co roku  uczestnicy z Niemiec, Austrii i Polski zaprezentowali niebywałe samochody. Najstarszy Rolls-Royce z roku 1935 urzekał swoim niepowtarzalnym pięknem, a Bentley z 2011 onieśmielał wszystkich ciekawskich. To niesamowite doświadczenie, zobaczyć jaką drogę przeszły samochody tych marek, nie tylko wizualną, ale również tą bardziej zaskakującą – stronę techniczną :) Zapraszamy do kolejnej edycji już za rok!

Zobacz galerię zdjęć

Druga edycja Międzynarodowego zlotu samochodów marki VW Karmann Ghia w Lawendowym Wzgórzu obfitowała w szereg atrakcji. Poza gwiazdą wieczoru czy pokazem niezwykłych samochodów Karmann Ghia uczestnicy mieli okazję przeżyć szereg atrakcji, między innymi rajd krajoznawczy, wyścig na ¼ mili, turniej w petankę, spływ rzeką Bóbr, spotkanie integracyjne przy grillu oraz dla tych najbardziej zainteresowanych nietypowa okazja jaką jest giełda części.

Zobacz galerię zdjęć

Niezapomniane wrażenia i dużą dawkę adrenaliny zapewni Państwu Turniej Siatkówki Plażowej zazwyczaj rozgrywany na Zachodzie (Brazylia, USA). Od kilku lat w miesiącu wrzesień odbywa się on również w Polsce w Rezydencji Lawendowe Wzgórze. Ta prestiżowa Impreza to nie lada gratka dla wszystkich fanów polskich zawodniczek nawyższego szczebla. Swój udział w turnieju co roku przyciąga pary zawodniczek doskonale znane z krajowych i światowych boisk.  Zapraszamy wszystkich fanów tej wspaniałej dyscypliny! Wstęp Wolny!

Zobacz galerię zdjęć